خانه

Ming Feng Lighting Co.,Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

شرکت نورپردازی مینگ فنگ ، با مسئولیت محدود یکی از محصولات پیشرو نور LED است که در استان گوانگدونگ چین واقع شده است. کارخانه روشنایی LED مینگ فنگ LED و چراغهای روشنایی داخلی و داخلی را تولید می کند. برای چراغ داخلی LED ، ما در حال تولید لوله های T8 LED ، لامپ های LED پایین ، پنل LED تخت ، برای چراغ LED در فضای باز ، ما در حال تولید چراغ سیل LED ، چراغ روشنایی خلیج بلند ، چراغ های ورزشی LED و برخی از منظره های LED در فضای باز هستیم سبک. با رشد سریع حجم فروش ما در بازار ، تحقیق و توسعه ما به سرعت در حال گسترش است تا پاسخگوی نیاز بازار باشد.

تیم تحقیق و توسعه ما تحقیق طراحی چراغ های رشد چراغ را از سال 2014 شروع می کند ، و اکنون آنها به عملکردهای عالی به تمام چراغ های رشد طیف می رسند. می تواند به گیاهان شما در برداشت تا 2.0 گرم در هر وات کمک کند.

شرکت نورپردازی مینگ فنگ ، با مسئولیت محدود کارخانه با مسئولیت محدود در سال 2009 تأسیس و دارای تجربه عالی در صادرات محصولات روشنایی LED است. ما خودمان را در منطقه روشنایی LED اختصاص می دهیم تا محصول سبکی LED با محوریت بازار را توسعه دهیم. ما به آن افتخار می کنیم ، کارخانه ما می تواند چراغ برجسته LED را با استانداردی با کیفیت بالا تولید کند.

بازار اصلی ما در اروپا ، آمریکای جنوبی و آمریکای شمالی است. کارخانه ما بین بندر شنژن و گوانگژو واقع شده است ، بازدید از کارخانه ما و تحویل کانتینر به سراسر دنیا بر اساس بندر شنژن راحت است. کارخانه نورپردازی مینگ فنگ در حال ارائه خدمات نصب شده برای کلیه همکاران در سراسر جهان است ، چراغ LED ما با کیفیت عالی و با قیمت مناسب و رقابتی ارائه شده است ، طراح و مهندس ما به نور LED ما در طراحی مطلوب و عملکرد عالی کمک می کنند.

شرکت نورپردازی مینگ فنگ ، با مسئولیت محدود با استقبال گرمی از همه شرکا به بازدید کارخانه ما می رود و ایده های چراغ LED را به اشتراک می گذارد. کارخانه روشنایی مینگ فنگ همیشه برای به اشتراک گذاشتن خوشبختی از چراغ LED با شما می ماند ، بیایید با هم کار کنیم تا آینده ای برجسته ایجاد کنیم.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

کارخانه مینگ فنگ روشنایی Co.Ltd در سال 2000 تاسیس شده است و 14 سال تجربه بزرگ در صادرات محصولات روشنایی LED. ما خودمان را اختصاص در منطقه روشنایی LED برای توسعه LED محصول نور بازار گرا. ما افتخار می کنیم که، کارخانه ما می توانید نور را برجسته LED با استاندارد با کیفیت بالا ساخت.

<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : MF

تعداد کارمندان : 100~300

فروش سالانه : 5.4-8.0 Million

سال تاسیس : 2009

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Ming Feng Lighting Co.,Ltd. گواهینامه ها چین Ming Feng Lighting Co.,Ltd. گواهینامه ها چین Ming Feng Lighting Co.,Ltd. گواهینامه ها چین Ming Feng Lighting Co.,Ltd. گواهینامه ها
立即下载! 下载白皮书