پیام فرستادن
تماس با ما

تماس با شخص : Claire Li

شماره تلفن : 86-15999718117

WhatsApp : +8615999718117

Free call

کیس MF - زیرزمین پارکینگ ژاپن

September 14, 2022

آخرین مورد شرکت کیس MF - زیرزمین پارکینگ ژاپن

14 گاراژ زیرزمینی در پردیس Jinnan ژاپن پروژه تحول سیستم روشنایی هوشمند را تکمیل کردند.در حالی که تجربه روشنایی را بهبود می بخشد، سیستم روشنایی گاراژ تغییر یافته می تواند هر سال 220000 کیلووات ساعت برق صرفه جویی کند، 115000 یوان در هزینه های برق صرفه جویی کند و نرخ صرفه جویی در انرژی تا 65٪ است.

 

طبق گزارش ها، پردیس Jinnan در ژاپن دارای 4 گاراژ موتور زیرزمینی و 10 گاراژ زیرزمینی دوچرخه است.قبل از بازسازی، 1800 لامپ فلورسنت سنتی 36 واتی نصب شد.از آنجایی که لامپ کلید دستی اصلی برای انجام مدیریت دستی خوب دشوار است، گاراژ باید از صبح تا شب "نور ثابت" را روشن کند و مصرف برق سالانه نزدیک به 500000 کیلووات ساعت است.اگرچه کارکنان مدیریت صرفه جویی در انرژی را تقویت می کنند و حالت روشنایی بازه ای را اتخاذ می کنند، هنوز هم نیاز به مصرف 340000 کیلووات ساعت در سال دارد و هزینه برق 176800 یوان در سال است.علاوه بر این، گاراژ زیرزمینی در تابستان مرطوب است و لامپ های فلورسنت به راحتی در اثر رطوبت آسیب می بینند، بنابراین مدرسه هر ساله نیاز به صرف نیروی انسانی، منابع مادی و منابع مالی زیادی برای حفظ عملکرد روزانه روشنایی گاراژ دارد. سیستم.

 

به منظور حل مشکلات مصرف انرژی زیاد و هزینه نگهداری بالای سیستم روشنایی گاراژ زیرزمینی و تحقق مدیریت دقیق تر، بخش پشتیبانی لجستیک ژاپن اخیراً تحول صرفه جویی در انرژی سیستم روشنایی را در 14 گاراژ زیرزمینی پردیس Jinnan مطابق با اصل "کم کربن و صرفه جویی در انرژی".

 

از طریق مقایسه و انتخاب طرح، بخش پشتیبانی لجستیک ژاپن در نهایت طرح تحول "روشنایی LED + سیستم کنترل هوشمند" را تصویب کرد.طبق برنامه، پس از محاسبه راندمان نور و اندازه‌گیری آزمایشی روشنایی جاده در محل، لامپ‌های LED 18 واتی در گاراژ پس از بازسازی به کار گرفته می‌شوند تا قبل از بازسازی، لامپ‌های فلورسنت سنتی 36 وات جایگزین شوند، مصرف برق به نصف کاهش می‌یابد. ، اما روشنایی را می توان بهبود بخشید.پس از تغییر شکل، گاراژ حالت کنترل "سنسور موبایل جلویی + دروازه هوشمند + مدیریت پلت فرم ابری پشتیبان" را اتخاذ می کند، که می تواند به موقع ترافیک بین افراد و وسایل نقلیه را نظارت کند و کنترل کننده نور را برای تنظیم هوشمند روشنایی متصل کند. از لامپ ها؛پس از تبدیل، گاراژ با یک سیستم کنترل هوشمند تک لامپ ادغام می شود که می تواند به طور مستقل مقدار فعلی هر لامپ را کنترل کند، به طوری که روشنایی لامپ در محدوده 0 تا 100٪ با توجه به نیاز تغییر می کند و مصرف برق لامپ نیز تغییر می کند، بنابراین سیستم روشنایی صرفه جویی در انرژی ثانویه را متوجه می شود.

 

علاوه بر این، بخش پشتیبانی لجستیک ژاپن نیز اصل "روشنایی بر حسب تقاضا، صرفه جویی در انرژی و کاهش انتشار" را اتخاذ کرده است و تقاضای روشنایی هر بخش جاده را در زمان های مختلف با توجه به اندازه گاراژ مختلف، مکان و تعداد فضای پارکینگ و تعیین می کند. شکل گاراژ، به منظور انجام طراحی حرفه ای و استفاده کامل از فناوری اطلاعات مدرن، سه مجموعه از طرح های روشنایی، یعنی "حالت صرفه جویی در انرژی روزانه"، "حالت صرفه جویی انرژی فوق العاده تعطیلات" و "حالت نور کامل اضطراری"، فرموله شده اند تا راه حل های هوشمند اینترنت اشیا را شکل دهند تا از تحقق عمیق روشنایی بر اساس تقاضا و به حداقل رساندن مصرف مستقیم انرژی اطمینان حاصل شود.

 

"بسیار از محصولات و خدمات ارائه شده توسط مینگ فنگ لایتینگ متشکریم. این بازسازی گاراژ نه تنها جایگزین لامپ های صرفه جویی در انرژی شد، بلکه مدیریت انرژی تصفیه شده تری را نیز به همراه داشت. در مرحله بعد، دفتر صرفه جویی در انرژی قصد دارد از سیستم روشنایی هوشمند جدید استفاده کند. فضاهای عمومی کلاس ها و ساختمان ها، با هدف دستیابی به هدف تسهیلات هوشمند، خدمات راحت و مدیریت تصفیه شده از طریق ابزارهای هوشمند.» مسئول مربوطه بخش پشتیبانی لجستیک ژاپن گفت.

 

 

 

زیرزمین پارکینگ ژاپن از نور سه‌گانه ما استفاده می‌کند که 150lm/w را روشن می‌کند، این یک لامپ ایده‌آل برای جایگزینی لامپ شبکه فلورسنت 2x58W است، بیش از 60٪ در هزینه برق صرفه‌جویی می‌کند، اما سطح لوکس را افزایش می‌دهد، رانندگی راننده را هنگام پارک در زیرزمین ایمن‌تر می‌کند.

در همین حال، MF لوله هوشمند با راه حل سنسور مایکروویو را برای پارکینگ نیز ارائه می دهد.

 

وضعیت فعلی پارکینگ زیرزمینی: روشنایی پارکینگ زیرزمینی ضعیف است و مشکل روشنایی توسعه دهندگان و کاربران را عمدتاً در جنبه های زیر گیج کرده است:

 

1. گاراژ زیرزمینی مکانی بسیار تاریک است.اگر نور در زمان وجود نداشته باشد، تصادفات آسان است.علاوه بر این، جریان افراد بسیار اندک است که اغلب شرایط مساعدی را برای مجرمان فراهم می کند و یک حوزه ضعیف مدیریت امنیتی است.

2. نورپردازی گران است.روشنایی عمومی گاراژ به 24 ساعت کار نیاز دارد و هزینه برق سالانه قابل توجه است.

3. تعداد چراغ های گاراژ زیاد است و حجم کار تعویض و نگهداری زیاد است که در مدیریت اموال مشکل است.

وضعیت فعلی قبل از تحول

لوله روشنایی هوشمند LED با موفقیت تضاد بین روشنایی ثابت روشنایی گاراژ زیرزمینی و صرفه جویی در انرژی را حل می کند و راندمان صرفه جویی در انرژی تا حدود 85٪ است.چراغ گاراژ هوشمند LED مورد استفاده در روشنایی گاراژ تبدیل:

القای رادار مایکروویو لامپ ال ای دی القای رادار از اصل داپلر برای انتقال سیگنال مایکروویو با فرکانس بالا استفاده می کند.پس از شناسایی و پردازش هوشمند برنامه، سیگنال و منبع تغذیه با هم منبع تغذیه لامپ گاراژ القایی مایکروویو رادار و القایی خودکار را تشکیل می دهند.لامپ گاراژ می تواند به طور هوشمند محیط الکترومغناطیسی اطراف را تشخیص دهد و به طور خودکار وضعیت کار را تنظیم کند.

 

لامپ ال ای دی القایی رادار

ویژگی های کاری لامپ ال ای دی القایی رادار مایکروویو:

هنگامی که شخصی یا وسیله نقلیه حرکت می کند، لامپ گاراژ حسگر رادار 100٪ به طور کامل روشن است، قدرت کار 18 وات و روشنایی آن دو برابر لامپ فلورسنت 40 وات است.هنگامی که عابر پیاده و وسیله نقلیه خارج می شوند، پس از تأخیر 5 ± 25 ثانیه، لامپ القایی رادار به طور خودکار به حالت کمی روشن با روشنایی کامل 20٪ تغییر می کند، قدرت کار فقط 3 وات است و میانگین توان کاری کلی از آن تجاوز نمی کند. 5 واتروشنایی زمانی که کمی روشن است می تواند به طور کامل نیازهای امنیت، نظارت و روشنایی را برآورده کند.اگر شخصی یا خودرویی در این منطقه در حال حرکت بوده است، لامپ القایی در این ناحیه همیشه 100% روشن است.منطقه سنجش نور گاراژ سنجش رادار 360 درجه زیر نور را پوشش می دهد و فاصله سنجش 6-8 متر است.یعنی نواحی با شعاع 6-8 متر که مرکز دایره افراد و وسایل نقلیه هستند از همه پرنورترین هستند.

 

نمودار شماتیک القای رادار

مزایای لامپ القایی رادار القایی رادار مایکروویو

1. به طور خودکار اجسام متحرک مانند افراد و وسایل نقلیه را حس کرده و در صورت نیاز نور مناسب و به موقع ارائه دهید.مردم و ماشین‌ها با روشنایی کامل می‌آیند و می‌روند، مردم و ماشین‌ها کمی روشن می‌شوند، به‌طور خودکار می‌خوابند، نور نامعتبر را حذف می‌کنند، و وضعیت روشنایی "Long Light" را در تمام هوا در 24 ساعت گذشته به طور کامل تغییر می‌دهند.

2. استفاده از منبع نور LED در لامپ القایی رادار مزایای استفاده از مهره های لامپ LED را نشان می دهد: عمر طولانی، راندمان نوری بالا، حجم کم و کنترل آسان.از معایب لامپ های معمولی جلوگیری می کند: هیچ خرابی نور ناشی از دمای بالای مداوم وجود ندارد، مزیت بازده بالا صرفه جویی در انرژی می تواند به سرعت سرمایه گذاری بالا، عمر مفید فوق العاده طولانی، صرفه جویی در هزینه های تعمیر و نگهداری دستی و جایگزینی و خودکار را بازیابی کند. القاء راحتی زیادی را به ارمغان می آورد.

 

 

زیرزمین پارکینگ ژاپن از نور سه‌گانه ما استفاده می‌کند که 150lm/w را روشن می‌کند، این یک لامپ ایده‌آل برای جایگزینی لامپ شبکه فلورسنت 2x58W است، بیش از 60٪ در هزینه برق صرفه‌جویی می‌کند، اما سطح لوکس را افزایش می‌دهد، رانندگی راننده را هنگام پارک در زیرزمین ایمن‌تر می‌کند.

 

 

مینگ فنگ لایتینگ از مشتریان در توکیو ژاپن دریافت که پروژه بازسازی پارکینگ عمومی پروژه دفاع هوایی غیرنظامی زیرزمینی میدان بینه وارد مرحله پشتیبانی مهندسی و راه اندازی تجهیزات شده است و به زودی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

 

 

پروژه زیرزمینی دفاع هوایی غیرنظامی میدان بینه در سمت جنوبی جاده دونگین و ضلع شرقی جاده دونگه، نزدیک به مرکز خرید جینینگ، 100 در منطقه مرکزی توکیو، فروشگاه بزرگ مائویه و سایر مراکز خرید بزرگ واقع شده است.با افزایش مداوم مالکیت خودرو در منطقه مرکزی توکیو، مشکل پارکینگ به ویژه در منطقه تجاری xibakou به طور فزاینده ای برجسته می شود.در هر تعطیلات "پیدا کردن جای پارک" مشکل است.به منظور حل مشکل پارکینگ منطقه تجاری xibakou، سرعت بخشیدن به ساخت پارکینگ عمومی شهری و ارتقای مدیریت نظم پارکینگ در منطقه مرکزی شهری، مشتریان توکیو در ژاپن پروژه بازسازی پارکینگ عمومی میدان Binhe زیرزمینی مدنی را راه اندازی کردند. پروژه دفاع هوایی در آوریل امسال، که توسط شرکت مدیریت ساخت و ساز ایستگاه حمل و نقل ناحیه مرکزی توکیو، تغییر، مدیریت و بهره برداری می شود.

 

 

فضای اولیه پروژه پدافند هوایی غیرنظامی در میدان بینه حدود 1400 متر مربع است و فقط 48 خودرو قابل پارک است.پس از بازسازی پروژه فاز یک، برخی از فضاهای نبشی مورد بهره برداری قرار گرفته و تعداد پارکینگ ها به 60 مورد افزایش یافته است که شامل 20 پارکینگ شارژ الکترونیکی می شود.

نورپردازی مینگ فنگ در محل ساخت و ساز مشاهده کرد که سطح جاده در ورودی پارکینگ به رنگ سبز چشمگیر رنگ آمیزی شده است، نورپردازی کنترل صوتی فضای پارکینگ زیرزمینی نصب شده است و راه اندازی اولیه شمع شارژ الکترونیکی انجام شده است. تکمیل شد.

 

 

"به منظور بهبود بهره وری دسترسی وسایل نقلیه، پارکینگ از جدیدترین سیستم شناسایی الکترونیکی استفاده می کند که مدیریت هوشمند بدون سرنشین را تحقق می بخشد."اوکاسان، رهبر پروژه پارکینگ زیرزمینی میدان بینه، معرفی کرد که رانندگانی که از اینجا عبور می‌کنند می‌توانند اطلاعات فضای پارک باقی‌مانده را از صفحه راهنمای HD در ورودی پارکینگ در ده‌ها متر دورتر درک کنند.سیستم شناسایی الکترونیکی در ورودی و خروجی می تواند پلاک خودرو را بخواند، ورود و خروج خودروها را حس کند، تصاویر خودرو را حفظ کند، زمان دسترسی را ثبت کند و اطلاعات مربوطه را به سکوی شهرداری به صورت بلادرنگ انتقال دهد، زمان پارک و هزینه را باید به صورت یکسان محاسبه شود.به این ترتیب شهروندان تنها 5 دقیقه بعد از پارک به سوپرمارکت های بزرگ اطراف راه می روند و همچنین سوار شدن و پیاده شدن راحت است.

 

 

قابل درک است که پارکینگ طبق استاندارد شارژ پارکینگ زیرزمینی اجرا می شود: برای نیم ساعت اول هر فضای پارکینگ رایگان است، 4 یوان برای 2 ساعت در طول روز (8:00-20:00)، 1 یوان برای هر نیم ساعت بعد از 2 ساعت و 3 یوان برای 6 ساعت در طول شب (20:00-8:00).

 

 

به گفته مسئول مربوطه شرکت مدیریت ساخت ایستگاه حمل و نقل شهرداری با مسئولیت محدود، پس از افتتاح چند پارکینگ برای پدافند هوایی غیرنظامی در میدان بینه، فضای منطقه تجاری بیکار زیرزمینی بیشتر یکپارچه شده و تلاش خواهد شد. افزایش تعداد پارکینگ ها به بیش از 100 عدد تا مشکل پارکینگ در اطراف خیابان پوزی بیشتر کاهش یابد.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

mf_sales1@mingfeng-lighting.com
+8615999718117
15999718117
clairefighting
mf_sales1@mingfeng-lighting.com
86-15999718117
立即下载! 下载白皮书